אודות

שבו הפקות וייצוג בע"מ.

ברוכים הבאים לאתר הרשמי והחדש של החברה.
באתר המתעדכן ברמה יומית, מיידע הכולל: ייצוג אומנים עם רזומה מפורט, מיידע עדכני על הפקות עכשוויות ועתידיות מבית שבו הפקות וייצוג. לוח הופעות, קטעי וידאו, פרומואים ואפשרות להזמנת כרטיסים דרך האתר.

אודות החברה

שבו הפקות וייצוג עוסקת בהפקת מופעי בידור, ייצוג אמנותי וניהול עסקי של אמנים ויוצרים בתחום הבידור הבמה והאינטרנט, מתוך דאגה לאינטרסים של מיוצגנו. שבו הפקות וייצוג החלה את דרכה בשנת 2006 כחברה פרטית בשם ע.א.ללוש (הפקות) בע"מ שהתעסקה בעיקר בצד הניהולי של הסכמים וחוזים מול אמנים והפקות. בתקופת פעילותה היא הפיקה את קלטת הילדים "מסע שמתחיל בפיל" שזכתה להצלחה רבה ועד היום שירים וקטעים מהקלטת משודרים בערוצי הילדים והתינוקות. בהמשך דרכה היא הפיקה פיילוט בשם "אי זוגי" עבור רשת שלבסוף לא יצאה לשלב ההפקה, כמו כן הפיקו בחברה את סידרת האינטרנט המצליחה "פירסטקלאס עם אילנית אליאס" בכיכובה של השחקנית ענת מגן שבו ובסוף 2014 הוחלט להתרחב ולהתמקד. שמה של החברה הוחלף ל- שבו הפקות וייצוג בע"מ שהיא חברה עם שלוש מחלקות עיקריות האחת מחלקת הפקות למופעים מכל סוג שהוא ומופעים (עם דגש להפקות בידור) כגון: סטנדאפסט, הצגות ומופעי בידור, מחלקה שנייה היא מחלקה העוסקת בייצוג אומנים והמחלקה השלישית היא מחלקה שמפיקה ויוצרת תוכן באינטרנט.

"אנחנו פה כי אנחנו מחפשים כישרונות חדשים, רעיונות חדשים בתחום, אנשים עם גישה מעניינת לצד הקומי של החיים. אנחנו אוהבים להפיק! להמציא רעיון, להכניס מחשבה ולקדם אותו צעד, צעד עד שהוא נראה כדבר שלם ומתפקד" - אורן שבו.